Ortodontist Bursa
Tuğba Bekci

Bursa'da iyi bir ortodontist arayışındaysanız hakkımda metnini okuyabilirsiniz
bedoctor-about-icon1
Horlama Tedavisi
Horlama Sorununa Son Ver, Uykuda Rahatlığı Yakala
bedoctor-about-icon2
Diş İmplantı
Sağlam Çözüm: Diş İmplantıyla Kendine Güven
bedoctor-about-icon3
Diş Beyazlatma
Beyaz Bir Gülümseme, Kendine Güvenin Yansıması
bedoctor-about-icon4
Diş X-Ray
Gülüşün Arkasındaki Sır: Diş X-Ray ile Tanık Ol

Hakkımda

Ortodontist Dr Tuğba Bekci, 1983 Bursa doğumluyum. Orta ve lise öğretimimi Samsun/ Vezirköprü Anadolu Lisesi'nde, üniversite eğitimimi Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde derece ile tamamladım. Türk Diş Hekimleri Birliği öğrenci kolu başkanlığı ve uluslararası Öğrenci Değişim Programı Türkiye Temsilciliği görevlerinde bulundum.
Diş Hekimliği eğitimini tamamladıktan sonra 2008-2009 yılında Boston/ Harvard Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda gözlemci asistanlık yaptım ve sıçanlarda hızlı üst çene genişletmesi konulu deneysel çalışma amacıyla bulundum.
Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda doktora eğitimimi ''Hızlı üst çene genişletme sonrası sıçanların midpalatal sutur alanına uygulanan farklı molekül ağırlıklı Hyaluronik Asitin kemik oluşumuna etkisinin histomorfometrik incelenmesi'' konulu tez çalışması ile tamamlayarak, Ortodonti Uzmanı olarak görev yapmaya başladım.
Türk Diş Hekimleri Birliği üyesiyim. 2016 yılına kadar İstanbul'da farklı polikliniklerde görev yaptım, ve daha sonra Bursa'ya taşınarak muayenehanemde ve özel Acıbadem hastanesinde çalışmaya başladım. Şeffaf plaklarla ortodontik tedavi, dişlerin iç tarafından tel takılması, şeffaf ve metal tellerle tedavi uygulamaları yapmaktayım.

bedoctor-icon-pin

Kliniğimizi Ziyaret Edebilirsiniz

29 Ekim Mahallesi Muammer Aksoy Cad. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, Kirmikil İş Merkezi No:26/15, 16120 Nilüfer/Bursa

Ağız ve Diş Sağlığı İhmala Gelmez. Randevunuzu Şimdi Oluşturun